Kokia vasara mūsų laukia?

Kokia vasara mūsų laukia?
Publikuota 2021-06-12 Skaitė 2505

Pastaraisiais sezonais orai išties mums neleidžia atsikvėpti ir ko nors tiksliai susiplanuoti. Temperatūros ir ciklonai svyruoja, taip greitai, kad net patys metereologai sunkiai gali dėlioti prognozes. Klimato kaita daro savo, o vėlavęs pavasaris bandė mus nustebinti ir pranešti, kad šilti orai gali kiek vėluoti. Tačiau, visgi galime pabandyti pažvelgti ir paspėlioti, kokia ši vasara mūsų laukia ir ką per ją mes galėsime naudingo nuveikti.

Nors ir atrodė, kad gražūs orai gali vėluoti, visgi vasara atėjo pačiu laiku. Net patys sinoptikai bijo prognozuoti, kokie ateinantys mėnėsiai mūsų laukia, bet visgi, prognozės yra pozityvios ir teigiamos. Nors ir tikimasi permainingų orų, šiluma ir geras oras turėtų išlikti didžiąją vasaros dalį, o tai mums leidžia nusiteikti optimistiškai ir planuotis savo savaitgalius, kaimo sodybose, kurortuose prie jūros ar tiesiog ramiai gamtoje prie ežero. Visgi, kad ir kaip mes esame pasiilgę saulėtų orų ir šilumos, mums koja vis dar gali kišti paslaptingoji Covid-19 liga. Dėl šios pandemijos, kai kurios šalys vis dar yra griežtame karantine, o kai kurios šalys sunkiai įsileidžia turistus ir taiko daugybę apribojimų trukdančių maloniai ir nerūpestingai praleisti taip ilgai lauktas atostogas. Žinoma, nereikėtų nusiminti ir nuleisti rankų, nes vis dar yra valstybių į kurias galite skristi ar keliauti beveik be jokių apribojimų. Svarbiausia su savimi turėti neigiamą covid-19 testą.

Be viso šito, jei jau apsidairėtė, apsisprendėte ir išsirinkote lėktuvo bilietus į šiltąją Meksiką ar nuostabiuosius Maldyvus ar kitą mėgiamą šalį, nepamirškite ne tik apsaugos priemonių nuo nematomo priešo ir saulės, bet ir pasirūpinkite paplūdimio apranga. Maudymosi kostiumėliai moterims ir merginoms, bei vyriškos maudymosi glaudės yra privalomas atributas kiekvienų atostogų metu. Todėl nedvejokite ir palepinkite save gražiais paplūdimio drabužiais prieš išvykstant atostogauti prie vandens. Juk vasara ir geri orai trunka taip neilgai, o visai tikėtina, kad rudenį mes gryšime į karantiną ir vėl negalėsime keliauti ir skristi į savo mėgiamus kurortus.

Būkite saugūs ir mėgaukitės vasaros teikiamais malonumais!

Rašyti komentarą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyti
Skambinti