Silikoninės Liemenėlės

Natūrali silikoninė  liemenėlė idealiai tinka dėvint vakarinę suknelę ar kitus rūbus be petnešų. Liemenėlė užsisega priekyje, be petnešėlių ir sagties nugaros pusėje. Komplekte yra papildomos permatomos petnešėlės, jeigu prireiktų. „FreeBra“ liemenėlė natūraliai sukels Jūsų krūtinę ir nevaržys judesių. Krūtinė atrodys putlesnė ir išraiškingesnė. Kūno spalvos natūrali liemenėlė yra nepastebima. Todėl galėsite naudoti daug kartų (iki 100), savaime priglundanti.
Naudojimo būdas: liemenėlę klijuokite ant švaraus kūno, prieš tai nenaudokite jokių kremų, pudros, parfumerijos ar kitų kūno priežiūros priemonių. Kiekvienas kaušelis klijuojamas atskirai. Pasitelkite į pagalbą veidrodį. Sujunkite kaušelius specialiu segtuku per vidurį.
Liemenėlė nusiima sudrėkinus ją šiltu vandeniu. Atsargiai pradedant nuo kampučio nuimkite. Nuimtus kaušelius išplaukite šiltu vandeniu ir išdžiovinkite.
Jei norite jaustis laisvai, dėvėdama drabužį atvirais pečiais, susitikimo metu, per vestuves ar šimtadienį šis gaminys skirtas būtent Jums!

Naujienlaiškio prenumerata
Rašyti
Skambinti