Kombinezonai visai šeimai 2022

Kombinezonai visai šeimai 2022
Publikuota 2022-11-25 Skaitė 609

Šiais metais Lietuviškas prekinis ženktalas Sofa Killer pasiūlė naujas spalvas populiarių Kalėdinių kombineoznų NORDIC gamoje, tamsiai žalią ir tamsiai mėlyną, prie anksčiau buvuvios juodos ir tamsiai pilkos, tai populiariausias mūsų klientų pasirinkimas prieš Kalėdas tiek suaugusiems tiek vaikams, - sako gamintojo atstovas Tadas Žukauskas. Jau eilę metų Nordic stiliaus kombinezonai nepraranda savo populiarumo nei Lietuvoje nei Baltijos šalyse nei visoje Europoje ir šiaurės Amerikoje. Šiais 2022 metais Sofa Killer pagaliau pristatė senai planuotus augintinio kombinezonus šunims, tad nuo šiol mūsų kombinezonus gali vilkėti ne tik suaugę ir vaikai bet ir mylimi šuniukai. Sofa Killer šiemet pasiūlė naujų trispalvių kombineoznų kurių modelių pavadinimai yra Groove, Guci, Jordan, Vinyl ir Breeze, tai šiltos ryškios spalvos kiek primenančios vintažinius senuosius laisvalaikio rūbus, norėjome grįžti į tuos laikus ir nukelti ten mūsų pirkėjus, planas pasitvirtino tad 2022 metais ir toliau populiarūs trispalviai kombinezonai. Džiaugiames jau ankčiau sukurtais trispalviais kombinezonais pagal valstybių vėliavų spalvas, kurie puikiai tinka futbolo, krepšinio ar kito sporto fanams norintiems pasipuošti kombinezonais ir palaikyti savo mėgstamą komandą.

Kombinezonai moterims ir vyrams tai puiki Kalėdinė dovana, dydis yra pakankamai universalus, pakanka žinoti apytikslų asmens ūgį ir svorį ir apatinukai.lt konsultaintai greitai gali jums patarti koks yra tinkamas dydis arba pasinaudoti dydžių lentelės informaciją savarankiškam kombinezono dydžio pasirinkimui. Dydis turi vietos tad truputi apsirikus tikėtina jog vistiek apdovanotasis liks patenkintas na o jei ne, tai visad galime pakeisti dydį ir esant kritinei situacijai galime pasiūlyti individualaus dydžio pasiuvimą :)

Kombinezonai vaikams siuvami pagal ūgį, plopčio paprastai užtenka visiem tad amžius ne rodiklis svarbu žinoti vaiko ūgį ir visad rekomenduojame rinktis vienu dydžiu didesnį, kad liktu nors kiek į ateitį, juk vaikai taip greitai auga :). Visi vaikiški kombinezonai siuvami tokie pat kaip ir suaugusiems, kartais neturime tokio pat vaikiško kombineozno produkto apatinukai.lt elektroninėje parduotuvėje, kombinezonų jau tiek daug, kad ne viską pavyksta sufotografuoti ir pateikti, vaikams visda kuriame veliau kai įsitikiname jog kombinezonas populiarus tarp suaugusiujų, tad vėliau atsiranda ir prekė vaikams, bet kokiu atveju visda galite susiekti ir pasiteirauti dėl pageidaujamo kombineozno modelio vaikui :)

Šuniukų kombinezonai priklauso nuo veislės, čia neturime opcijų sąrašo tad kaskart reikia komunikuoti, patogiausia elektroniniu paštu informuojant mus kokia šuniuko veislė ir matmenys pagal lentelę nurodytą prie kombineoznų šunims aprašymo apatinukai.lt elektroninėje parduotuvėje,

Rašyti komentarą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyti
Skambinti