Leg Avenue

Pristatoma per 1-2 d.d. ..
899
77503
77508
77646
77680

Leg Avenue yra novatoriškas seksualus apatinis trikotažas kiekvienai romantiškai ir kūribingai moteriai. Leg Avenue kelia sau tikslą, kad kiekviena moteris dėvinti šį seksualų apatinį trikotažą jaustūsi pasitikinti savimi ir seksuali.
 
Leg Avenue prekinis ženklas turi kulią istoriją , kuri prasidėjo nuo šeimyninio apatinio trikotažo verslo ir buvo vedama didelės svajonės. Tsai šeima pradėjo kurti tuo metu unikalaus dizaino kojines ir jas pardavinėti butykuose, esančiose LA senamiestyje 1984 . 1999 šeima pradėjo kurti ir apatinį tirkotažą. Suniai dirbant susiformavo Leg Avenue kompanija, kuri nenustojo stebinti ir keisti apatinio trikotažo sąvoką kiekvienos damos mintyse.
 
Šiandien, Leg Avenue vertinama kaip viena didžiausių seksualaus apatinio trikotažo gamintojų pasaulinėje rinkoje, Leg Avenue išaugo į multi-milijoninį drabužių dizaino , gamybos, platinimo ir mažmeninės prekybos verslą. Šiuo metu daugiau kaip 500 skirtingų ir nesikarotjančių stilių trikotažo gaminių , taip pat mes kuriame, gaminame ir parduodame seksualius apatinius drabužius, kostiumus, batus ir aksesuarus. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti bent dalį šios nepakartojamos apatinio tirkotažo produkcijos !
 
Skatinami sulaužyti ribas ir suvienyti vizija gaminti gražus prekes , Leg Avenue yra pasiryžę savo klientams visišką pasitenkinimą .
 
Leg Avenue ...... Būkite pasitikinčios ... Būkite seksualios ... Būkite savimi !

Naujienlaiškio prenumerata
Rašyti
Skambinti